23. новембра 2023. године одржана је 16. по реду IEEESTECконференција студентских пројеката на Електронском факултету Универзитета у Нишу.

На конференцији је учешће узео и “VTŠ Apps” тим студената са Академије техничко-васпитачких струковних студија, Одсек Ниш, предвођен професором, др Славимиром Стошовићем, и асистентом, Николом Вукотићем, са Катедре за Информационо-комуникационе технологије и забележио значајан успех освојивши прво место са радом под називом „VTŠFit Апликација за превенцију повреда током вежбања коришћењем вештачке интелигенције“.