ОБАВЕШТЕЊЕ – ОНЛАЈН НАСТАВА

Обавештење  о начину извођења наставе на Одсеку Ниш

У складу са епидемиолошком ситуацијом и Одлуком Наставно-стручног већа Академија техничко-васпитачких струковних студија, почев од понедељка 11.10.2021. године, настава за студенте друге и треће године основних струковних студија Одсека Ниш, реализоваће се online коришћењем Microsoft teams апликације, а студенти прве године наставу ће пратити у Одсеку Ниш. Настава ће бити реализована у складу са усвојеним распоредом.

Обавештење  о начину извођења наставена Одсеку Врање

У складу са епидемиолошком ситуацијом и Одлуком Наставно-стручног већа Академија техничко-васпитачких струковних студија, почев од понедељка 11.10.2021. године настава за студенте основних струковних студија Одсека Врање  реализоваће се online коришћењем Microsoft teams апликације. Настава ће бити реализована у складу са усвојеним распоредом.