ПРАКТИЧНИ ПРИМЕРИ ПРЕЗЕНТОВАНИ НА ДАНУ ОТВОРЕНИХ ВРАТА

Током Дана отворених врата, одржаног 25. априла 2023. године, средњошколци су поред практичних информаицја које су добили у вези са могућностима студирања на Академији техничко-васпитачких струковних студија и услова за упис на Академију, имали прилику да виде и практичне примере употребе знања која се могу стећи на Академији као што су: метео станица, студентски дрон, паметна утичница, симулатор дигиталног тахографа, ручни радар, акцелерометар, алкометар, уређаји за мерење параметара радне и животне средине, 3Д штампана роботска рука, машина за савијање жице, 3Д штампач, 3Д скенер, електрични бицикл, као и макета енергетски ефикасног стана.

ПРОМОЦИЈА ОДСЕКА НИШ

Група наставника и сарадника са Одсека Ниш је у циљу промоције Академије, у сусрет новој генерацији студената, посетила средње школе у Алескцинцу, Сокобањи, Сврљигу, Књажевцу, Зајечару, Лесковцу и Лебану, као и Гимназију, Техничку и Машинско-електротехничку школу у Бору, Гимназију, Техничку и Пољопривредну школу у Неготину, Техничку школу у Варварину и Гимназију и Машинску школу у Крушевцу.

ПРОМОЦИЈА ОДСЕКА ПИРОТ

Тим наставника и сарадника са Одсека Пирот, у циљу промоције Академије и предстојећег уписа нове генерације студената, посетио је Гимназију у Књажевцу, Техничку школу у Књажевцу, Гимназију у Зајечару, Техничку школу у Зајечару, Медицинску школу у Зајечару, Економску школу у Зајечару, Средњу школу у Сврљигу, Пољопривредну, Хемијско-технолошку школу и Школу за текстил и дизајн у Лесковцу, Гимназију и Техничку школу у Лебану, Гимназију, Техничку школу и Трговинско-угоститељску школу у Власотинцу.

.