Сајам образовања у Врању

26. априла, у периоду од 11 до 15 часова, у Спортској хали, одржан је први Сајам образовања у Врању. На сајму су присуствовали градоначелник града Врања, др Слободан Миленковић, који је званично отворио Сајам, представници Привредне коморе Републике Србије, као и Регионалне коморе јабланичког и пчињског управног округа. Присутнима су се такође обратили председник Регионалне коморе Горан Јовић и заменица градоначелника Зорица Јовић, а учешће на Сајму образовања осим основних, средњих и високошколских институција које су овом приликом представиле могућности образовања на више нивоа, узели су и представници школске управе Лесковац и представници привреде. На Сајму је штанд Академије техничко-васпитачких студија окупио велики број посетилаца, а матуранти су имали прилику да из прве руке добију све потребне информације у вези са студирањем на нашој Академији, студијским програмима који се изводе на сва три Одсека и условима за упис на Академију.

Комплетан видео материјал можете погледати на следећем линку